ВИСОКА ЯКІСТЬ
Наша продукція завжди славиться високою якістю
ШВИДКІСТЬ
Ми завжди цінуємо час наших улюблених клієнтів
ПРАЦЮЄМО З 2015 РОКУ
Наша компанія успішно працює з 2015 року

Пакети з логотипом

В якості ефективної мобільної та довговічної реклами ви можете замовити пакети з логотипом в «УкрПластПак». Наша продукція виділить ваш бренд, підвищить його впізнаваність та розширить аудиторію. Ми створюємо надійні, міцні та затребувані поліетиленові та паперові пакети, які корисні як споживачеві, так і бізнесу, адже роблять його помітнішими і допомагають виділитися серед конкурентів.

Успіхи «УкрПластПак» у сфері виробництва пакетів


Компанія «УПП» увійшла на ринок полімерної продукції у 2015 році. З перших днів ми наголошували на якості та професіоналізмі:
-налагодили технологічний процес;
-найняли досвідчених співробітників;
-надали клієнтам зручні умови співпраці – індивідуальний підхід та доступні ціни на виготовлення та друк пакетів з логотипом у Харкові.

Протягом наступних трьох років ми оснастили цех обладнанням повного циклу: екструзія, якісний флексодрук та різання. Це допомогло оптимізувати робочий процес та організувати продаж пакетів з логотипом оптом із доставкою по всій Україні.

Наступний значний крок – це відкриття цеху виробництва паперової упаковки. Цей тип екологічної тари приваблює не лише можливістю престижно піднести клієнтам продукцію, а й допомогти планеті.

Сьогодні «УкрПластПак» – це сучасна компанія з виробництва пакетів з логотипом та без. Наші вироби полегшують побут споживачам, а самому бізнесу допомагають стати помітнішими та кориснішими для клієнта.

Асортимент продукції «УПП»


Товари з поліетилену: пакети-майки, банани, фасувальна та серійна упаковка, мішки для шин та ін. Ми пропонуємо як звичайні вироби без малюнків та написів, так і дизайнерське брендування пакетів з відправкою до Києва та інших міст України. 

Паперові пакети із ручками і без. Їх зручно використовувати як корпоративні пакети з логотипом для продуктів, косметики, подарунків та ін.


Переваги співпраці з «УкрПластПак»


- Чітке дотримання умов замовлення. За весь час існування компанії у нас не було жодної істотної тяганини.

- Висока якість продукції. Ми контролюємо всі етапи виробництва: від екструзії та друку на пакетах з логотипом до вирізки ручок та відвантаження.

- Практикуємо індивідуальний підхід. Усі супровідні послуги здійснює єдиний менеджер - він знає про всі етапи підготовки замовлення і завжди на зв'язку в робочий час.


Звертайтеся до нас, щоб придбати фірмові пакети із логотипом. Зробіть вагомий внесок у майбутнє свого бренду разом з «УкрПластПак»!
 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши <a "https://upp.kh.ua/ua/contact/">контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26☎
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?
  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.
 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій Компанії - підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.
730
З нами співпрацюють
2500000
Продали за рік пакетів
90
Нас рекомендують люди
22
Доставляємо до міст