Пакет "Банан"|UPP.kh.ua

Компанія «УкрПластПак» пропонує купити пакети «Банан» оптом без зображень, з індивідуальним малюнком чи написом. Ми маємо достатні виробничі потужності, щоб індивідуалізувати процес і створювати товари під особисті вимоги замовника.

Для упаковки подарунків, PR-матеріалів та брендових товарів рекомендуємо купити пакет «Банан» без малюнка або з нанесенням печатки. Виріб цього типу виготовляється з плівки ПВД, яка наділяє пакет такими перевагами:

 • не пропускає вологу. Ви можете помістити в пакет листівки, брошури, листівки та не боятися, що вони промокнуть або відволожаться;
 • стійкі до морозу. Пакет зберігає еластичність навіть за тривалого перебування при низьких температурах;
 • мають підвищену механічну міцність. Такий виріб складніше пошкодити, ніж той самий знаменитий пакет «Майка».

Друк на пакетах «Банан»

Подібні вироби купують для оформлення подарунків та товарів, тому їхньому зовнішньому вигляду приділяється особлива увага. Якщо ви бажаєте замовити пакети банан з логотипом, малюнком або написом, радимо вибирати за такими критеріями:

 • Спосіб друку. Ми використовуємо універсальний варіант – флексографію. З її допомогою на матеріал швидко наноситься якісне та чітке зображення.
 • Габарити пакету та малюнка. Від цих критеріїв залежить ціна пакету «Банан» та час виробництва партії.
 • Товщина матеріалу. Цей тип продукції ми виготовляємо з полімерних гранул високого тиску, які надають готовому виробу блиску і подарунковий зовнішній вигляд. Пакети із ПВД можуть мати щільність від 30 до 100 мкм.
 • Кількість кольорів. Флексографічний друк дозволяє створювати як монохромні, так і різнокольорові написи та малюнки. Від кількості вибраних відтінків та кольору пакета залежить вартість замовлення.
 • Наявність додаткових елементів. Пакети поліетиленові «Банан» не розраховані на транспортування масивних та важких вантажів – такою є специфіка форми ручок. Проте, ми готові зробити виріб більш міцним і довговічним. Для цього на внутрішній стороні пакета приклеюється посилення – рейтер. Так називається додаткова полімерна вкладка товщиною 110-120 мкм, яка збільшує вантажопідйомність та термін експлуатації пакета.

Пакети «Банан» – замовити безпосередньо від виробника «УкрПластПак»

Наша компанія виготовляє полімерну продукцію з 2015 року і за час роботи ми налагодили виробничий процес максимально чітко. В укомплектованому цеху повного циклу наші фахівці контролюють виготовлення пакетів «Банан» відповідно до епідеміологічних та санітарних норм.

«УкрПластПак» співпрацює з великими та дрібними оптовиками з усієї України. Ви можете замовити друк на пакетах «Банан» із дизайнерським принтом, у потрібному кольорі, розмірах та кількості. За потреби наші співробітники створять індивідуальне друковане кліше під конкретне замовлення.

Пакет "Банан"№ 2|UPP.kh.ua

Звертайтесь у «УкрПластПак», щоб придбати пакети «Банан» оптом без переплат безпосередньо від виробника.

 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?
  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.
 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?

  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій Компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.