На зображенні макети найпопулярніших пакетів «Банан» та «Майка»

Компанія «УкрПластПак» пропонує придбати поліетиленові пакети з логотипом у Києві та інших містах України для демонстрації візуальної інформації про ваш бренд потенційної цільової аудиторії. Наша продукція відрізняється високою якістю, яка не тільки виділяє компанію «УПП» серед конкурентів, а й дозволяє нашим клієнтам використовувати поліетиленові пакети з логотипом для досягнення власних успіхів.

Етапи виробництва поліетиленових пакетів в «УкрПластПак»

Зусиллями професійної команди технологів та інженерів ми створюємо пакети із поліетилену з 2015 року. З їх допомогою ви зможете оснастити як невелику, так і велику торгову точку брендованої пакувальної продукцією, привернути увагу клієнтів до своєї компанії та зробити її відомою.

Процес розбитий на три ключові етапи: екструзія, друк та порізка.

Екструзія поліетилену

Процес екструзії поліетиленового рукава

Для виробництва пластикових пакетів використовують лінійні поліетиленові гранули ПНД, ПСД або ПВД. Поетапно цей процес виглядає так:

 1. Сировину поміщають у спеціальну ємність для плавки. У разі виготовлення кольорових поліетиленових пакетів з логотипом матеріал змішують із барвником, який надає майбутньому виробу певного відтінку.
 2. Гранули надходять всередину екструдера, в якому маса підігрівається до 180-240 ° C і під дією потоку повітря видмухується через спеціальне кільце.
 3. На повітрі пластик кристалізується і виходить із екструдера у вигляді рукава. Його ширину можна контролювати кількістю повітря, що подається, а значить, визначати розмір майбутнього пакета.
 4. Рукав простягається через затискні щоки і звужується. При необхідності формуються бічні фальці, що збільшують місткість пакета. Намотувальний барабан формує бобіни масою до 20-25 кг.

Флексографічний друк

Для здійснення повнокольорового друку на поліетиленових пакетах плівку потрібно активувати, щоб фарба лягла на її поверхню рівномірним шаром. І тому використовується коронатор. Він обробляє поліетиленовий рукав коронним розрядом та підвищує поверхневий натяг матеріалу.

Оброблену плівку поміщають у флексодрукарську машину, де її поверхню наносять друковане кліше в вибраному кольорі. Це може бути логотип, назва компанії та контактні дані або інформація про вигідні пропозиції. Аналогічно флексо-машина наносить малюнок та написи на паперові пакети.

Процес закріплення друкованого кліше на флексо-машині

Компанія «УкрПластПак» здійснює як монохромний, так і кольоровий друк. При необхідності наші дизайнери розроблять унікальний концепт і створять друковане кліше, щоб брендовані поліетиленові пакети, що виготовляються, були впізнаваними і повністю задовольняли ваші вимоги.

Порізка на готові вироби

У процес підключаються пакетовиробляючі машини, які здійснюють варіння дна і розділення загального полотна окремі одиниці.

Останній крок – виготовлення ручок. Спеціально навчений оператор на пресі вирубує отвори (у пакетах-бананах) або за спеціальним лекалом надає верхній частині форму ручок (як у пакетах-майках).

Для швидкого та якісного різання використовується подібна автоматична машина

Якісне виробництво поліетиленових пакетів в Україні

Пластикові пакети використовуються повсюду, адже ця упаковка легка, зручна та вологонепроникна. Для бізнесу поліетиленовий пакет може стати чудовою рекламною кампанією:

 • Він робить бренд помітнішим – підвищується впізнаваність та лояльність аудиторії.
 • Служить довговічною рекламою. Пакети міцні і надійні, їх багаторазово використовують, що знайомить з компанією навіть ту аудиторію, яка поки що не контактувала з брендом.
 • Обходиться дешевше за інші канали залучення клієнтів. Для споживача пакет має практичну цінність, чого не можна сказати про флаєр або банер. Таку рекламу важко пропустити.

Ми виготовляємо пакети різноманітних модифікацій: поліетиленові мішки або упаковку для шин, фасувальні та серійні пакети звичайні та з печаткою, вироби в рулонах та багато іншого.

Деякі види поліетиленової упаковки, що виробляється

Замовляйте пакети будь-яких розмірів, форм та кольорів у компанії «УкрПластПак». Ви можете заповнити форму на сайті або звернутися до нашого менеджера, який зорієнтує у видах продукції та оперативно прорахує ціну на поліетиленові пакети з логотипом.

 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26 ☎
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?

  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.

 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій Компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.