Важко уявити ремонт без пилу та залишків будматеріалів, і для їх видалення знадобляться мішки для вивезення будівельного сміття, купити які ви можете безпосередньо від виробника «УкрПластПак». Ми створюємо міцні, надійні та недорогі вироби, які допоможуть утилізувати непотрібний вантаж та навести лад на будівельному об’єкті для здачі в експлуатацію.

Вибір мішків із поліетилену для будівельного сміттяМешки для мусора |UPP.kh.ua

Будівельне сміття не можна викидати разом із побутовими відходами – воно токсичніше і потребує більше часу на розкладання. Деякі компанії його подрібнюють, пресують, спалюють або переробляють, щоб повністю позбутися залишків або використати повторно. Щоб доставити сміття на місце утилізації, буде потрібно спеціалізована тара – надійні і щільні мішки для сміття, здатні витримати солідний вантаж і при необхідності використовуватися багаторазово. Наша компанія виготовляє брендовані пакети та мішки з логотипом та без, створюючи вироби під конкретні вимоги замовника.

Вартість мішків для сміття

Немає потреби переплачувати за упаковку, працюючи з посередниками – ви можете оформити замовлення безпосередньо у виробника та заощадити. Цей варіант вигідний для будь-якої тари, чи це замовлення пакетів для шин з логотипом або необхідності купити пакети «Майка» оптом. Звертайтеся до менеджерів компанії «УкрПластПак», щоб придбати сертифіковану продукцію різного типу за оптимальною вартістю.

Ціна на будівельні мішки для сміття формується залежно від обсягу партії та індивідуальних уподобань, озвучених під час оформлення заявки. Ми виготовляємо міцні мішки для вивезення сміття з будівельного майданчика оптимальних розмірів, об’ємом від 60 л і більше. Вони не тільки місткі для габаритних об’єктів, але й зручні для транспортування робітниками.

При необхідності купити мішки для будівельного сміття оптом, краще зупинитись на виробах із поліетилену. На відміну від інших матеріалів, тара з ПНД та ПВД має меншу вартість і не дозволяє дрібному будівельному сміттю висипатися через стінки упаковки назовні та намокати. Вони можна транспортувати:

 • будівельний пил, залишки оздоблювальних матеріалів (пісок, ґрунт, дрібний бій цегли);
 • керамічні уламки без гострих кутів;
 • уламки конструкцій та різне побутове сміття.

Крім цього, в них зручно транспортувати старі шпалери, тирсу, залишки цементного розчину, листя, мінеральні добрива. Неважливо для яких цілей ви шукаєте, де купити мішки для будівельного сміття – компанія «УкрПластПак» виготовить якісну продукцію в короткий термін і надасть вигідні умови для тривалої співпраці.

Мешки для мусора |UPP.kh.ua

 

Переваги замовлення мішків для будівельного сміття в «УПП»

Ми пропонуємо матові поліетиленові пакети будь-яких розмірів, створені під ваші особисті вимоги:

 • Вироби без логотипу для вивезення будвідходів та сміття з державних та приватних об’єктів. Ми виробляємо недорогу та якісну тару потрібного вам обсягу та кількості.
 • Упаковка з нанесенням інформації про ваш бренд: назву підприємства або контактні дані. Цей варіант переважний для тих, хто хоче використовувати мішки не тільки як зручне пакування для вивезення відходів, але і як ненав’язливу рекламу послуг своєї клінінгової компанії або іншого виду бізнесу.

УкрПластПак займається виробництвом мішків для будівельного сміття високої якості. Ми не допускаємо браку, професійно консультуємо кожного покупця та оперативно виконуємо замовлення з доставкою до будь-якої точки України. Звертайтеся до «УПП», щоб замовити мішки для сміття від виробника за помірною ціною.

 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26 Источник: © http://upp.kh.ua/
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?
  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.
 • Чи маєте ви додаткові послуги?

  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.

 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.