Самоклеючі етикетки – елемент упаковки та презентації товару. Вони привертають увагу покупця товару, інформують, розповідають його особливості.
У порівнянні з аналогами етикетка самоклейка зручніша у використанні, привертає більше уваги і легко знімається при потребі. Замовити етикетки на самоклеючій основі – чудова ідея для малого бізнесу та великих компаній.

Самоклеющаяся этикетка- УПП

Сфера використання самоклеючих етикеток

В Україні самоклеючі етикетки використовуються у таких сферах:

 • маркування продуктів харчування. Етикетки містять штрих-код, інформацію про термін придатності, склад продукту тощо;
 • непродовольчі товари. Маркування пластикової упаковки, косметики, побутової хімії тощо;
 • розмірні етикетки можна купити для оформлення ексклюзивного алкоголю (віскі, вино, горілка, лікери);
 • промислові етикетки;
 • рекламні стікери;
 • інше.

Самоклеючі етикетки використовуються для ознайомлення покупця з товаром, працюють як додатковий рекламний інструмент. Якщо купити самоклеючі етикетки з авторським дизайном, можна підвищити лояльність аудиторії до вашого бренду, збільшити продаж товару. Важливо підібрати тип етикеток, який працюватиме для вашого бізнесу зі 100% ефективністю.

Переваги самоклеючих етикеток

До переваг самоклеючих етикеток належить:

 1. Універсальність. Придбати етикетки цього типу можна для маркування будь-яких товарів.
 2. Простота використання. Достатньо зняти захисний шар та приклеїти етикетку на місце.
 3. Висока якість. Самоклеючі етикетки стійкі до негативних факторів середовища. Товар тривалий час зберігає привабливий зовнішній вигляд.
 4. Ефективність. Брендовані етикетки працюють як додатковий рекламний інструмент для вашого бізнесу. Вони знаходяться у будинку покупця, трапляються на очі його колу спілкування та залучають додаткових клієнтів. Креативні етикетки мають більшу ефективність, ніж рекламні листівки, які роздають біля метро чи ТЦ.
 5. Доступність. Купити етикетки для свого товару у Харкові та Україні можна за вигідними цінами. Кожен проект обговорюється індивідуально, а кошторис розраховується залежно від обсягів виробництва, складності замовлення та інших факторів. У вас є можливість придбати самоклеючі етикетки, не виходячи за межі свого бюджету. Додатково можна замовити пакети з логотипом для пакування товару, подарунків для клієнтів та партнерів.

Самоклеючі етикетки використовуються практично у всіх сферах діяльності. Розмір, тип і показники продукції залежить від цілей експлуатації, призначення та інших чинників.

Особливості самоклеючих етикеток

 

Компанія «УкрПластПак» пропонує якісні, самоклеючі етикетки для вашого бізнесу з доставкою по Харкову та Україні. Етикетки виготовляються на самоклеючих матеріалах, з тисненням та флексодруком. Можна вибрати до 8 варіантів фарб плюс лак.
Це дозволяє отримати авторські етикетки високої якості, які наголошують на перевагах вашого товару. Замовити етикетки можна на сайті або заповнивши невелику заявку.

4 причини купити самоклеючі етикетки в компанії «УкрПластПак»

 1. Чітке дотримання домовленостей. Компанія працює з 2015 року. З моменту заснування ми не мали жодної серйозної затримки в роботі.
 2. Індивідуальний підхід. За проектом закріплюється менеджер, він знає про всі нюанси замовлення і завжди на зв’язку. Ви отримаєте зворотний зв’язок на замовлення в будь-яку хвилину робочого часу.
 3. Висока якість. Компанія має власне виробництво та контролює виготовлення етикеток на кожному етапі. Виключається можливість бракованої партії або дефектів.
 4. Найвигідніші ціни. Як виробник, компанія «УкрПластПак» пропонує доступні ціни на продукцію. Ви можете купити самоклеючі етикетки без переплат та посередників.

Виникли питання, складнощі з вибором, потрібна додаткова інформація чи хочете зробити замовлення? Компанія «УкрПластПак» зробить все, щоб ви залишилися задоволені співпрацею та отримали своє замовлення своєчасно!

Телефонуйте за телефоном +380 66 293 4001 (начальник відділу етикетки Роман)!

Этикетки под заказ - УкрПластПак

 

 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26 ☎
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?

  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.

 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.