Екологічно чисте пакування впевнено витісняє пластик, і паперові крафт пакети з прямокутним дном набирають популярності серед свідомих споживачів. Вони зручні для транспортування компактних об’єктів, але можуть служити і менш звичайним цілям. Все більше підприємців намагаються замовити паперові пакети з плоским дном, щоб нанести на них логотип та використовувати як рекламу. В «УкрПластПак» ви можете замовити крафт пакети потрібного розміру, щоб перетворити кожного покупця на «агента бренду» та збільшити популярність продукту за допомогою якісної упаковки.

Види паперових пакетів з дном в «УкрПластПак»

Область застосування такого типу продукції розширюється з кожним роком. Раніше паперові пакети з прямокутним дном купували пекарні, кав’ярні та заклади фаст-фуду, але сьогодні їх активно замовляють сувенірні лавки, зоомагазини та навіть точки, що продають будівельні матеріали. Через підвищений інтерес до питань екології у тари з’явилося кілька різновидів:

 • Пакети із квадратним дном. Такий варіант закуповують кафе, що пропонують випічку, суші чи каву навинос.
 • Паперові пакети з логотипом та без. Цей варіант підходить для будь-якого типу бізнесу. Він використовується не тільки як зручний спосіб переміщення товарів, але і як ненав’язливе джерело
 • Пакети із широким дном бурого або білого кольору. Вони досить міцні, деякі з них підходять навіть для фасування 3-5 кг (наприклад, круп або штукатурки).
Бумажные пакеты с дном в УкрПластПак

Виробництво паперових крафт-пакетів з дном в «УПП»

Наша компанія працює на ринку пакувальної продукції з 2015 року. Ми створили повністю налагоджений процес виготовлення як паперових, так і поліетиленових пакетів для будь-яких цілей. У нас можна замовити індивідуальний дизайн та друк на крафт-пакеті з дном на одній або двох сторонах. Наші співробітники нададуть індивідуальний варіант друкованого кліше з вашим логотипом та контактними даними для нанесення на упаковку.

Ми пропонуємо:

 • Доступна вартість паперових пакетів з дном. Ми роками співпрацюємо з перевіреними постачальниками, завдяки чому закуповуємо сировину за нижчою ціною, ніж конкуренти. Це дозволяє знизити ціну крафт пакета, не заощаджуючи на якості.
 • Співпраця із клієнтами з усієї України. Відправляємо замовлення до будь-якого населеного пункту, а для мешканців Харкова пропонуємо відвантаження пакетів із безкоштовною логістикою по місту.

Звертайтеся до «УПП», щоб купити крафт пакети з логотипом у потрібній кількості та за розумною ціною.

 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26 ☎
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?

  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.

 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.