Пакет полиэтиленовый|UPP.kh.ua

Як ефективний рекламний носій та засіб транспортування товарів компанія «УкрПластПак» пропонує купити пакети «Майка» оптом від виробника в потрібній колірній гамі та необхідній кількості. Ми спеціалізуємося на випуску полімерної продукції у вигляді плівки та створюємо з неї пакети, які можна використовувати для пакування як господарських чи будівельних, так і продовольчих товарів.

Продукція «УкрПластПак» зробить ваш бізнес успішнішим

У більшості споживчих ніш конкуренція така велика, що кожна перевага може стати вирішальною. Якісна і зручна упаковка робить товар більш презентабельним і позитивно позначається на лояльності споживачів. Саме тому для підприємців ми рекомендуємо використовувати поліетиленові пакети «Майки» як упаковку. Крім зручності транспортування подібна тара має інші цінні характеристики:

 • Місткість та надійність. «Майки» здатні витримати вагу до 12-18 кг, чим не можуть похвалитися ні «Банани», ні інші аналогічні види упаковки. У таких пакетах передбачені бічні складки – фальці. Вони збільшують корисний об’єм та дозволяють переносити об’єкти різних форм.
 • Універсальність та компактність. Ми виготовляємо пакети з ручками типу «Майка» відповідно до епідеміологічних та санітарних вимог, тому в них можна транспортувати навіть продукти харчування. Невеликий розмір і вага самого пакету «Майка» з малюнком і без нього дозволяє закуповувати товар про запас і використовувати в потрібних кількостях для забезпечення якісного сервісу.
 • Економічність та можливість багаторазового використання. Люди із задоволенням купують поліетиленові пакети «Майки», адже вони дешеві та можуть використовуватись жодного разу.

Як ми виготовляємо пакети «Майка»

Компанія «УкрПластПак» виготовляє полімерне упакування з 2015 року. В нашому розпорядженні:

 • укомплектований цех повного циклу виробництва поліетиленових пакетів: екструзія, флексодрук, порізка та вирубування ручок;
 • місткий склад. У нас ви можете купити пакети майка оптом в Україні та очікувати відвантаження товару у найкоротші терміни.

Флексодрук на пакетах у компанії «УПП»

Підприємці часто замовляють пакети «Майка» із нанесенням назви компанії, рекламного слогану або контактів. Такий спосіб поширення інформації про бренд працює краще, ніж роздача флаєрів або оренда білборду, адже несе для покупця конкретну користь. Людина здійснює щоденні рутинні дії і навіть не замислюється, що поширює рекламну пропозицію та залучає для бізнесу нових клієнтів.

Таким чином, у нас можна замовити друк логотипу на пакетах Майка і використовувати вільний простір на виробі для комерційних цілей. Для нанесення тексту чи малюнка ми використовуємо метод флексографії. Цей економічний спосіб дозволяє створювати вироби як монохромні, так і різнокольорові зображення у високій якості.

Пакеты "Майка"|UPP.kh.ua
Приклади пакетів “Майка”

Чому вигідно замовляти гуртом пакети в «УкрПластПак»

За роки роботи ми продумали кожен крок, щоб оптимізувати виробництво та пропонувати лише якісні вироби за помірною ціною.

 • Ми пишаємося налагодженістю технологічного процесу та співпрацею з перевіреними постачальниками, завдяки чому можемо виготовляти якісну продукцію як для дрібного, так і великого гурту.
 • У нашій команді є лише досвідчені фахівці, які мають безперервний стаж не менше 3 років у сфері.

Звертайтеся до компанії «УкрПластПак», щоб придбати пакети «Майка» у рулоні або відривні у потрібній кількості та з доставкою по Україні.

 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?
  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.
 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій Компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.