Паперові мішки – екологічна упаковка для товарів у різних сферах діяльності (харчова промисловість, сільське господарство, торгівля). Мішки паперові мають компактний розмір, запас міцності та дизайн компанії замовника.

Бумажные мешки с логотипом - УкрПластПак

У порівнянні з поліетиленовою та п/е упаковкою, паперові мішки мають свої переваги. З червня 2022 року в Україні пластикові пакети будуть заборонені. Шукати альтернативу пластиковій упаковці потрібно вже зараз, щоб клієнти бренду звикли до нового оформлення товарів та встигли оцінити його плюси.

Компанія «УкрПластПак» пропонує асортимент крафтових мішків для упаковки товарів. Виготовлення паперових пакетів в Україні з лого, паперових мішків з нанесенням брендового маркування дозволяє компанії запропонувати клієнтам кращі умови співпраці.
 Процес виробництва продукції суворо контролюється на всіх етапах. Відсоток браку не більше ніж 2% на партію. Браковані екземпляри замінюються при наступних замовленнях, а крафт мішки можна купити за цінами від виробника.

Сфера використання паперових мішків

Виробництво паперових мішків в Україні набирає обертів. Все більше підприємців та компаній переходять на екологічну упаковку товарів, яку можна утилізувати чи віддати на вторинну переробку. Паперові мішки використовуються для пакування сипких товарів та сумішей. Найчастіше паперові мішки потрібні у таких ситуаціях:

 1. Пакування вугілля для мангалів. Купити паперові мішки для деревного вугілля – вигідне рішення, коли потрібно розфасувати велику партію сировини.
 2. Утилізація сміття. Паперові мішки для сміття практичні, мають запас міцності, їх легко утилізувати.
 3. Фасування будівельних та сухих сумішей. Паперові мішки для сухих сумішей дозволяють розфасувати товар у межах бажаного обсягу та забезпечити його зберігання. 
 4. Пакування харчових продуктів. Мішки з паперу використовують для пакування цукру, солі, круп, борошна тощо.
 5. Упаковка добрив для сільського господарства та фермерства.
 6. Упаковка харчових добавок, комбікорму тощо.

Це далеко не всі галузі, де використовуються паперові мішки з логотипом компанії.

Переваги крафт мішків

Порівняно з пластиковою або поліетиленовою упаковкою, крафтові мішки мають ряд переваг:

 • Проста утилізація. Папір горить, розкладається, здається на переробку. Вона не виділяє шкідливі речовини, не шкодить навколишньому середовищу.
 • Компактність. Паперові мішки мають компактний розмір та наповнюються товаром повністю. Крафтовий мішок займає менше місця, ніж його аналог.
 • Міцність. В асортименті двошарові та тришарові моделі упаковки. Ви обираєте свій формат.
 • Ціни від виробника. Можна вибрати потрібний тип, кількість товару та купити паперові мішки оптом дешевше, ніж у посередників чи зарубіжних компаній.
 • Брендування. Крафтові пакети із прямокутним дном, паперові мішки, пакети Саше, тощо. замовляють із нанесенням логотипу компанії.

Крафт мешки с логотипом - УПП

До кожного замовлення компанія “УПП” підходить індивідуально. Ви отримуєте якісну упаковку для своїх товарів, яка використовуватиметься не лише за призначенням, а й як додаткова реклама.

Замовити паперові мішки у Харкові та Україні

Компанія «УкрПластПак» пропонує купити крафтові мішки оптом із нанесенням на них логотипу вашої компанії.
Власне обладнання, вивірена технологія виробництва паперової упаковки, дозволяє запропонувати клієнтам великий асортимент продукції та вигідні ціни. У перспективі паперові мішки обходяться дешевше за пластикові, забезпечують дбайливе зберігання товару, його безпечне транспортування.

Нанесення логотипу компанії, індивідуального маркування чи гасел доступне у 4 фарби з двох сторін мішка. Після наповнення товаром краї мішка підвертаються і зашиваються товстою ниткою, що забезпечує герметичність тари.

Використання паперових мішків в якості витратні матеріалів для бізнесу – це вигідно та практично. Якісні пакувальні матеріали за цінами від виробника заощадять час і допоможуть оптимізувати витрати. Доставка замовлень по Харкову здійснюється нашими кур’єрами, по Україні – транспортними службами (Нова Пошта, Делівері тощо) на ваш вибір. Подумайте про екологічну упаковку своїх товарів вже зараз, зателефонуйте і отримайте індивідуальну пропозицію від компанії.

 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26 ☎
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?

  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.

 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.