Білі та бурі пакети крафт з ручками мають великий попит у компаніях, що ставлять користь для клієнта на перше місце. Сучасні споживачі часто замислюються про навколишнє середовище, тому з повагою ставляться до брендів, які розділяють їхню думку. Використовуючи якісну, екологічно чисту тару, ви говорите з цільовою аудиторією, не вимовляючи жодного слова. Саме така реклама справляє найбільше враження на споживача, дає бізнесу перевагу перед конкурентами та наводить нових клієнтів.

Пакеты бумажный с ручками|UPP.kh.ua

5 причин замовити паперові пакети з ручками в «УкрПластПак»

Замовляючи брендовані паперові крафт-пакети з ручками, ви купуєте не просто престижну упаковку. Непомітний, але стильний пакет з логотипом перетворюється на динамічну рекламну пропозицію, яка працюватиме на вас необмежену кількість часу. Але це не єдиний плюс:

 1. Якісні паперові пакети витримують солідний вантаж. Ми пропонуємо два варіанти упаковки – крафт пакет із плоскими ручками та виріб із крученими ручками. Перший варіант зручніший при перенесенні (не врізається в руку), другий – залежно від габаритів може використовуватися для транспортування навіть 5-10 кг продукції.
 2. Така тара абсолютно нетоксична. У неї можна запакувати щось гаряче і не боятися, що вміст вступить у реакцію з упаковкою.
 3. Паперові пакети зносостійкі. Вони виготовляються з довговолокнистої целюлози, мають високу щільність і витримують помірні зовнішні навантаження.
 4. Крафт пакети з ручками оптом є універсальними. Вони використовуються для пакування продуктів харчування, одягу, взуття, косметики, ліків, будматеріалів, ювелірних виробів, біжутерії, квітів, книг. На відміну від поліетиленової продукції, крафт-пакети з прямокутним дном добре тримають форму. Це дозволяє упаковувати в них навіть тендітні предмети, не боячись за їх збереження.
 5. Паперові пакети виглядають статусно, завдяки чому і ваш бізнес набуває додаткової ваги в очах покупця.

Крафт пакеты с ручками|UPP.kh.ua

Покупці не люблять брати участь у рекламних компаніях, тому часто відмовляються від можливості взяти флаєр, буклет чи візитну картку. Бізнес, який дивиться у майбутнє, більше не спирається лише на традиційні маркетингові ходи, а використовує їх у зв’язку з сучаснішими методами. Є сенс вкладатись у придбання тієї рекламної продукції, яка буде корисною для клієнта не менше, ніж для бізнесу. «УПП» пропонує купити пакети паперові з ручками у Харкові, Києві, Львові дрібним та великим оптом, щоб зробити ваш бренд більш прибутковим.

Як вибрати паперові пакети з ручками і не помилитися

Кожен бізнес індивідуальний. Саме тому ми пропонуємо замовити друк логотипу на упаковці та купити паперові пакети з ручками у Києві, Харкові, Івано-Франківську та інших містах України. Унікальний логотип або контактна інформація зроблять продукцію вашої компанії легко відомою. Ми пропонуємо:

 • Упаковка високої якості. Наші пакети виготовляються за чітким технологічним процесом. Кожну партію ми перевіряємо на брак та при його виявленні замінюємо чи повертаємо вартість бракованої продукції.
 • Низькі ціни. «УПП» співпрацює із перевіреними постачальниками вже не перший рік. Ми купуємо сировину за нижчою вартістю, ніж наші конкуренти. Виготовлення пакетів саше, паперових із ручками, будь-якої поліетиленової продукції у нас вигідніше, ніж у багатьох компаніях України.
 • Допомога спеціалістів. Менеджери «УПП» протягом кількох хвилин розрахують вартість тиражу та нададуть необхідну інформацію у телефонному режимі.

«УкрПластПак» – відповідальний харківський виробник паперових пакетів із ручками та іншої пакувальної продукції. Звертайтеся до нас, щоб придбати якісну та екологічно чисту тару без переплат!

 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26 ☎
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?

  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.

 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.