Фасовочные пакеты|UPP.kh.ua

Компанія «УкрПластПак» пропонує купити пакети фасувальні оптом від виробника та використовувати цей економний тип упаковки для побутових та комерційних цілей. Ми випускаємо полімерну продукцію на власних виробничих потужностях із дотриманням міжнародних стандартів якості. У нас можна замовити виготовлення фасувальних пакетів у потрібній кількості та з необхідними характеристиками безпосередньо від виробника, не переплачуючи перекупникам.

Як ми виготовляємо фасувальні пакети

Ніхто не сумнівається у зручності та актуальності такого типу упаковки, але за якістю виробів у покупців виникає маса питань. Ми започатковуємо виробництво фасувальних пакетів на наступних принципах:

 • Використання якісної сировини. «УПП» на ринку полімерної продукції з 2015 року і за цей час ми встановили міцні робочі зв’язки з перевіреними постачальниками. За рахунок налагодженого процесу доставки матеріалів ми гарантуємо оперативне виробництво виробів та їхню високу якість. Плюс це дозволяє нам пропонувати фасувальні пакети за ціною, нижчою, ніж у конкурентів.
 • Контроль виробничого процесу. Виявляємо брак ще до відвантаження продукції тому за весь час існування «УкрПластПак» у нас не було жодної істотної тяганини.
 • Залучення професіоналів. У команді працюють лише досвідчені фахівці, які мають безперервний стаж у сфері щонайменше 3 роки.
 • Робота на налагодженому обладнанні. У нашому розпорядженні цех повного циклу. Компанія «УПП» готова виготовити фасувальні поліетиленові пакети для дрібного, так і великого опту.

Як обрати фасувальні пакети

Вироби розрізняються за щільністю, розмірами та кількістю в упаковці.

Фасовочные пакеты № 1|UPP.kh.ua
 • Фасувальні пакети для харчових продуктів випускаються із гранул полімеру низького тиску ПНД. Матеріал має товщину 9-15 мкм та дозволяє витримати до 2-3 кг ваги. При необхідності ми виготовимо пакети із полімеру високого тиску ПВД. Такі вироби коштують дорожче, але їх надійність та довговічність будуть на порядок вищими.
 • Габарити пакету варіюються в межах від 10х22 мм до 30х40 мм. В індивідуальному порядку можливе виготовлення виробів інших розмірів.
 • Фасувальні пакети поставляються в рулонах та пачках по 100 та 1000 штук.

У нас ви можете обрати поліетиленові пакети фасувальні, купити потрібну кількість та очікувати швидку відправку по Харкову (вся логістика по місту здійснюється за наш рахунок) та в інше місто України. Наші менеджери запропонують актуальний прайс або розрахують вартість замовлення по телефону. На це піде всього кілька хвилин!

Де замовити фасувальні пакети безпосередньо від виробника?

«УкрПластПак» пропонує купити фасувальні пакети оптом в Україні та іншу полімерну продукцію з плівки для пакування товарів на торгових точках та побутових потреб. Також у нас можна придбати пакети з логотипом та замовити дизайн друкованого кліше. Звертайтеся до «УПП», щоб придбати продукцію гідної якості за лояльними цінами.

 • Яка вартість пакетів із логотипом?

  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26 ☎
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?
  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.
 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.