На фото пакети з дном бурий та білий крафт 251435 (100 г/м2).
Також можуть бути і з крученими ручками
Термін виготовлення від 14 днів

Компанії, які дбають про природу так само уважно, як і про якість власного сервісу, часто звертаються до нас, щоб купити паперові пакети з логотипом як екологічно чисте та сучасне пакування. Такі вироби є важливим бізнес-атрибутом, що привертає увагу цільової аудиторії і робить бренд упізнаваним. На нашому підприємстві ви можете замовити виготовлення паперових пакетів з логотипом високої якості в Україні, створені на професійному обладнанні зусиллями висококваліфікованого персоналу.

Чому паперові пакети користуються попитом?

Свідоме споживання набирає обертів. Компанії, які використовують матеріал, що переробляється, виділяються серед конкурентів, адже демонструють клієнтам високі цінності. Використовуючи фірмовий паперовий пакет, ви привертаєте увагу до бренду та ефектно заявляєте про себе.

 • Паперові крафт-пакети з логотипом підходять для упаковки як народних, так і елітних товарів. У них продають хліб, косметику, одяг. Будь-який продукт, розміщений у стильному пакеті з матеріалів, що переробляються, виглядає дорожче і престижніше.
 • Для оформлення подарунків такі вироби підходять бездоганно. Ви можете замовити друк логотипу на крафт-пакетах і прикрасити упаковку дизайнерським малюнком.
 • Деякі медичні та косметологічні інструменти після стерилізації упаковуються саме в таку тару.
Прайси на всі типи серійних пакетів від виробника можна отримати при зверненні до компанії.

Виготовлення паперових пакетів у «УкрПластПак»

Ми знаходимося на ринку пакувальної продукції з 2015 року. У нас можна замовити поліетиленові пакети з логотипом, які не втрачають актуальності вже кілька десятиліть. З 2019 року ми розвиваємо новий напрямок – виготовлення екологічно чистої упаковки, яка впевнено витісняє традиційні варіанти.

На фото пакети типу “Саше” бурий і білий крафт з логотипом. Термін виготовлення до 14 днів

Сьогодні «УПП» має повністю автоматизовану технологічну лінію з виготовлення паперових пакетів із логотипом на замовлення. У нас можна придбати:

 • “Саше” – паперовий виріб без дна. У ньому можуть бути бічні фальці.
 • Пакет із дном. Можливо два варіанти – з ручками та без.
 • Пакування без логотипу. Пакети такого типу завжди є на складі та готові до відвантаження протягом максимум двох днів.

Де купити паперові пакети оптом в Україні?

«УПП» завоювало повагу клієнтів професійним підходом до кожного замовлення:

 • Кожного покупця обслуговує окремий менеджер, який консультує, розрахує вартість паперових пакетів з нанесенням логотипу з відправкою до Києва та інших міст України, а також супроводжує клієнта до повного закриття угоди.
 • Ми наймаємо лише професіоналів, які мають не менше трьох років безперервного стажу у сфері.
 • Утримуємо конкурентні ціни на продукцію при поліпшеній якості та сервісі. Всі технологічні процеси виміряні, а персонал – навчений та дисциплінований, завдяки чому ми можемо запропонувати клієнтам друк на паперових пакетах у Харкові за прийнятними цінами.

Ми пропонуємо паперові крейдовані та крафт пакети з логотипом та без нього, які збільшать цінність ваших товарів в очах покупця та допоможуть у збереженні навколишнього середовища.

Більш детальну безкоштовну консультацію щодо даного типу пакетів Ви можете отримати у наших менеджерів, просто замовивши зворотній дзвінок!

Основні типи паперових пакетів з крафтового паперу – Саше та пакети з дном
 • Яка вартість пакетів із логотипом?
  Вартість продукції залежить від декількох параметрів, таких як розміри, мікронаж, навантаження на пакет і кількість фарб друку. Ви можете звернутися до наших менеджерів, які оперативно розрахують вартість та дадуть відповідь на всі Ваші запитання.
 • Як замовити брендовані пакети?
  Замовити пакети з логотипом можливо, заповнивши контактну форму на сайті, надіславши листа на пошту upp.zakaz@gmail.com, або зателефонувавши за номером телефону: +38-097-753-02-30 (Viber), +38-073-324-30-80, +38- 099-425-05-26 ☎
 • Які умови доставки пакетів із логотипом?
  Доставка здійснюється за рахунок замовника за тарифом обраного перевізника. Доставка по м. Харків проводитися за наш рахунок.
 • Яке мінімальне замовлення на виготовлення пакетів із логотипом?
  Замовлення формуються за тиражів від 7-10 тисяч одиниць пакетів, це 100-120 кг пакетів на виході. Докладніше для кожного замовлення Вас може проконсультувати наш менеджер.
 • Яка передоплата та терміни виготовлення?

  Передплата 50% від виставленого рахунку, без урахування вартості кліше. Для постійних клієнтів можуть діяти спеціальні умови передоплати. Термін виготовлення в середньому 3 календарні тижні +/- 3-4 робочі дні, якщо в календарі потрапляють офіційні вихідні.

 • Чи маєте ви додаткові послуги?
  Так. Ми можемо допомогти розробити дизайн логотипу. Також займаємося виробництвом друкованого кліше, якщо Ви ще не друкували це зображення або у Вас його немає. Можемо використовувати Ваше кліше.
 • Які технології застосовуються під час виробництва фірмових пакетів?
  Екструзія, флексодрук, автоматичне різання пакетів. Кожен етап супроводжується контролем якості у тому, щоб клієнту не попався бракований пакет. За ТУ виробництва полімерів, допустимий брак не перевищує 2% від обсягу виробленої продукції, а в нашій компанії – підлягає обміну при наступному замовлення чи поверненні вартості бракованих пакетів.