З 1 січня 2022 року в Україні заборонять користуватися пластиковою упаковкою. Багато підприємців використовують пластикові пакети, заборона на пластик дозволить перейти на паперові або біорозкладні упаковки. Це знизить кількість сміття та негативний вплив на екологію без шкоди для бізнесу.

Чому заборонили пластикові пакети в Україні?

У Європі на переробку відправляється 99% сміття та пластикових відходів, в Україні на переробку йде лише 6% використаної сировини, а решта відправляється на смітник. Кожен українець у середньому використовує 500 пакетів на рік. У дивовижній країні живе 41,588 млн. людина. Ось і рахуйте, скільки пластикових пакетів щорічно виявляється на звалищі. Уряд вважає, що заборона на пластикові пакети дозволить здавати більше сміття на переробку, а кількість відходів, що не розкладаються, стане меншою.

Що замість пластику?

Із забороною пластикових пакетів завдання якісного пакування продукції, покупок, подарунків для клієнтів та партнерів нікуди не зникло. І якщо раніше бізнес використав пластикові пакети, то зараз потрібна альтернатива. Допустимо використовувати пакети «Банан» з ПВД, які спочатку виготовляються з п/е 50 і більше мікронів, та паперове впакування.
Компанія «УкрПластПак» пропонує паперові та біорозкладні пакети з логотипом вашого бренду. Це вирішить завдання придбання пакувальних матеріалів у потрібний термін.

Особливості паперових пакетів

Паперові пакети – альтернатива пластику та п/е упаковці. З початку року ціна на п/е пакети суттєво зросла і не дуже відрізняється від вартості паперової упаковки. Компанія “УкрПластПак” пропонує великий асортимент паперових пакетів за вигідними цінами. Ви можете замовити:

 1. Пакет Саше. Це фасувальний пакет, який не має дна, з наявністю або відсутністю фальц (бічні вкладки). Пакети Саші використовуються для упаковки їжі та хліба, презентабельно виглядають.
 2. Пакет із дном. Крафт пакети з квадратним дном мають бічні вкладки, місткість та підвищену міцність. Можуть бути з ручками або без них. Можуть використовуватися для пакування їстівної та неїстівної продукції.
 3. Мішки з паперу. Мішки з паперу використовуються для пакування сипких товарів або продуктів. Це може бути наповнювач лотка для тварин, деревне вугілля тощо. В асортименті є двошарові або тришарові мішки на вибір.
 4. Крафт пакети з пером. Пакети із крафтового паперу використовуються для багаторазового використання. Може бути з вашим логотипом або без нього.
 5. Пакети під пляшку. Ця упаковка використовується для пляшок з напоями, може наголосити на обмеженій серії продукції або ексклюзивності вашого бренду.

Паперові пакети для компаній обходяться не набагато дорожче за пластикову або п/е упаковку. Можна замовити пакети із логотипом, індивідуальним малюнком бренду. Оптове замовлення упаковки дозволить заощадити гроші та забезпечити свій бізнес якісними витратними матеріалами.

Переваги паперових пакетів

Якщо порівнювати з аналогами паперові пакети, переваги цього типу упаковки будуть такими:

 • Повна розкладність. Паперові пакети не шкодять екології.
 • Простота утилізації. Паперову упаковку можна здати в макулатуру та на переробку.
 • Безпека. Папір не виділяє шкідливих речовин.
 • Доступність. У перспективі паперові пакети обходяться дешевше, ніж упаковка або пластик.
 • Ексклюзивність. Паперові пакети з логотипом стильно виглядають, наголошують на унікальності бренду.
 • Тренд. Дбати про екологію модно. Вся планета сортує сміття, користується екологічною сировиною та намагається знизити кількість відходів. Використання паперових пакетів брендом підвищить авторитет компанії в очах клієнтів.

Замовити паперові пакети у виробника «УкрПластПак»

Паперові пакети українського виробництва обходяться дешевше за закордонні аналоги, мають високу якість. Можна замовити пакети із логотипом бренду, індивідуальними написами, малюнками. Упаковка товару буде працювати як додаткова реклама компанії, за яку ви платите за ціною паперового пакету.
Паперові пакети клієнти компаній часто використовують неодноразово, ви будете на увазі у аудиторії та її кола спілкування. Доставка замовлень проводиться кур’єром по Харкову або службою доставки (Міст Експрес, Нова Пошта тощо). За паперовими пакетами майбутнє, і краще подумати про них уже зараз, не чекаючи на повну заборону на пластик.