П

Упаковка продукції та товарів для підприємців – повсякденне питання, що потребує комплексного вирішення. Брендовані поліетиленові пакети служать одночасно упаковкою та рекламним матеріалом. Враховуючи, що гарне впакування використовують неодноразово, замовити поліетиленові пакети з логотипомвигідна інвестиція у розвиток власного бізнесу.

Переваги поліетиленових пакетів

До плюсів поліетиленових пакетів належить:

 1.  Стійкість до вологи. Упаковка не боїться води та вогкості.
 2. Компактність та комфорт. Пакетами зручно користуватись, можна замовити упаковку під свій товар.
 3. Універсальність. У пакет можна запакувати будь-яку продукцію та товар.
 4. Різноманітність кольорів. Можна замовити пакети будь-якого кольору та відтінку. Допускається нанесення логотипу до 4-х і більше фарб, якщо фарба наноситься ЗМІКом.
 5. Висока якість. Пакети поліетиленові з логотипом виготовляються з якісного матеріалу, з використанням передових технологій.
 6. Еластичність при розтягуванні. Пакети витримують суттєвий вантаж без пошкоджень.

У чому переваги використання поліетиленових пакетів з логотипом?

Пакети з логотипом – рекламний інструмент із високою конверсією. Покупець ваших товарів несе покупки додому, робить подарунки друзям та знайомим. Враховуючи заборону на безоплатне розповсюдження пакетів, упаковку товарів покупці не викидають, а зберігають задля її подальшого використання. Ваш логотип буде потрапляти на очі багатьом людям протягом довгого часу.

Якщо з товаром все гаразд, він високої якості та задовольняє потреби цільової аудиторії, пакети з логотипом залучатимуть нових клієнтів. До плюсів брендованих пакетів належить:

 • підвищення лояльності цільової аудиторії  до вашого бренду;
 • збільшення продажів;
 • зростання клієнтської бази.

Друк на пакетах поліетиленових логотипу, слогану, рекламних гасел бізнесу дозволить прискорити досягнення попередньо поставленої мети.

Замовити поліетиленові пакети з логотипом у Харкові

Компанія «УкрПластПак» пропонує якісні пакети з логотипом вашого бізнесу для пакування товарів та продукції. Ви можете замовити індивідуальну партію пакетів та отримати її вже через 3 тижні з моменту оформлення замовлення. Терміни виготовлення можуть бути продовжені на 3-4 дні, якщо на час виконання замовлення попадають державні вихідні.

У своїй роботі компанія «УкрПластПак» наголошує на професіоналізмі та якості своєї продукції. Ви отримаєте упаковку високої якості, яка відповідає всім вимогам.

Власне виробництво, ретельно підібраний персонал, налагоджений технічний процес роботи дозволяє «УкрПластПак» запропонувати своїм клієнтам вигідні ціни та бездоганне виконання замовлень.

Чимало підприємців замовляють пакети у виробника на постійній основі. Це дає змогу заощаджувати час, планувати закупівлі, мати впевненість, що упаковка товарів не підведе.

Чому саме компанія «Укрпластпак»?

До індивідуальних особливостей компанії «УкрПластПак» належить:

 1. Власне виробництво. Усі етапи виробництва упаковки контролюються одним підприємством.
 2. Відсутність браку. Персонал суворо контролює якість продукції. Якщо є невеликий відсоток дефектів пакетів, їх можна повернути. Відсутні одиниці упаковки отримайте з новою партією, за наступного замовлення.
 3. Персональний менеджер. За вашим замовленням закріплюється менеджер, який відповідає на всі питання, в курсі деталей виробництва. Він завжди на зв’язку в робочий час, ви завжди отримаєте інформацію на замовлення.
 4. Послуги дизайнера. Для доопрацювання або створення Вашого макета не треба звертатися до сторонньої компанії, все зробить Ваш персональний менеджер, а Вам залишиться лише затвердити готовий варіант рішення.
 5. Своєчасність. Усі замовлення виконуються та доставляються у межах домовленостей без відмовок та накладок.
 6. Найкраща ціна. За рахунок оптимізації виробництва, налагодженого технологічного процесу компанія може запропонувати своїм клієнтам вигідні ціни.

Упаковка товару та продукції може і має працювати на вас. Зателефонуйте за номером на сайті і дізнайтеся, які пакети підійдуть для вашого бізнесу.