Производство п/э пакетов

Поліетиленові пакети – одна з найпопулярніших та найдоступніших упаковок для продукції та товарів. Багато підприємців використовують пакети із логотипом для свого бізнесу. Це вирішує проблему якісної упаковки та є додатковим рекламним інструментом.

Щомісяця підприємцю потрібно до 10 000 пакетів, залежно від масштабу його бізнесу. Робити покупки у оптовиків та посередників невигідно, велика переплата. Багато компаній та підприємців замовляють виготовлення пластикових пакетів з логотипом, безпосередньо у виробника.

Замовити пакети з унікальним дизайном – вигідна інвестиція у розвиток власного бренду. Компанія «УкрПластПак» має власне виробництво пластикових пакетів з логотипом, продуманий технологічний процес, який дозволяє запропонувати найкращу ціну в регіоні та високу якість п/е пакетів.

Що таке виробництво п/е пакетів?

Виробництво поліетиленових пакетів з логотипом відбувається у три етапи:

 1. Екструзія. За допомогою спеціального обладнання з гранул, з доданим барвником, видує рукав для майбутніх пакетів.
 2. Друк логотипу. Малюнок на рулон майбутніх пакетів можна нанести з одного або з двох боків. Варіанти нанесення фарб від 1+0 до 4+0, 1+1, 1+3, 2+2. Ви вибираєте той формат, який вам найбільше підходить.
 3. Порізка пакетів. Тип різання відрізняється залежно від виду пакета. Наприклад, пакети «банан» мають посилену ручку та підворот донного фальця, якщо це потрібно.

Поліетиленові пакети на замовлення виготовляються індивідуальними партіями. Ви можете замовити стільки пакетів, скільки потрібно. Мінімальна партія вказана на сайті, подробиці обговорюйте з менеджером.

У чому перевага брендованих поліетиленових пакетів?

Брендовані поліетиленові пакети – це не лише міцна, гарна упаковка, а й рекламний інструмент. Такі пакети використовуються неодноразово і зберігаються у будинку покупця ваших товарів місяцями.
Поліетиленовий пакет з логотипом привертатиме увагу, сприятиме розширенню клієнтської бази. До переваг використання пакетів із логотипом належить:

 • пасивний пошук нових клієнтів;
 • підвищення впізнаваності бренду;
 • зростання продажів.

Замовлення пакетів з унікальним дизайном – ефективна інвестиція з високою конверсією, можливість виділитись на тлі конкурентів.

Замовити поліетиленові пакети з логотипом у Харкові

Компанія «Укрпластпак» пропонує якісні поліетиленові пакети для вашого бізнесу. Ви можете замовити пакети:

 • майка;
 • банан;
 • фасувальні пакети;
 • мішки для сміття;
 • пакети для зберігання шин.

Підприємство пропонує найкращі в регіоні ціни, індивідуальний підхід та бездоганну якість продукції. Ви можете замовити будь-яку кількість пакетів (мінімальна партія обговорюється по телефону) з логотипом вашого бізнесу та отримати замовлення протягом 3-х тижнів.

5 плюсів співпраці з компанією «УкрПластПак»

До переваг співпраці з компанією належить:

 1. Висока якість. Підприємство контролює всі етапи виробництва пакетів, наявність дефектів виключається.
 2. Дотримання термінів. За час роботи компанії не було жодного зриву домовленостей.
 3. Індивідуальність. За замовленням закріплюється менеджер, який знає всіх деталей виробництва. У робочий час він завжди на зв’язку, ви можете ставити йому будь-які питання щодо проекту.
 4. Швидка доставка. По Харкову доставка замовлення здійснюється ресурсами компанії, до регіонів та інших міст пакети доставляються за рахунок замовника.
 5. Великий асортимент. Можна замовити будь-які пакети незалежно від кольору та форми. Усі подробиці обговорюються з менеджером під час оформлення замовлення.

Потрібна якісна та міцна брендована упаковка для товарів? Телефонуйте або залиште заявку на сайті. Компанія «УкрПластПак» пропонує вигідні рішення для вашого бізнесу.